Na ndiqni
Aktuale
Video

DOKUMENTAR » 27 prillit, Kufiri që ndante Maqedoninë normale nga një Maqedoni apokaliptike

Kjo video paraqet një dokumentar mbi ngjarjet e 27 prillit të vitit të kaluar që ndodhi në Kuvendin e Maqedonisë....

Përpjekjet për shtrirjen e ndikimit rus në Maqedoni

Këshilltarë të lartë të presidentit rus Vladimir Putin kanë qëndruar së fundmi në Maqedoni tek një...

Protestuesit kërkojnë rigjykim për rastet e montuara ndaj shqiptarëve

Familjarët dhe organizatorët e protestës sot në Shkup kërkuan rigjykim të rasteve "Alfa", "Lagja e...

Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test