Na ndiqni
Aktuale
Video

Homazhe për heroin, kolonel Ahmet Krasniqi dhe Qazim Jakupi

Republika e Kosovës ka pranuar dje nga shteti i Shqipërisë eshtrat e kolonel Ahmet Krasniqit dhe Qazim Jakupit, të cilët do...

Drejtpërdrejt nga mbledhja e Qeverisë

Kryeministri Ramush Haradinaj merr pjesë në mbledhjen e Qeverisë së Republikës së Kosovës. Mbledhja...

Policia patrullon me dron

Policia e Kosovës ka filluar të patrullojë me dron për gjobitjen e shkelësve të ligjit në trafik. Sipas tyre, kjo...

Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test