Na ndiqni
Aktuale
Video

Nëna kërkon drejtësi për vajzën e vrarë

Lumnije Pajazitaj nga fshati Strellc i Deçanit humbi vajzën e saj Donjetën, kur ajo u vra në fund të vitit 2015. Për...

Homazhe për heroin, kolonel Ahmet Krasniqi dhe Qazim Jakupi

Republika e Kosovës ka pranuar dje nga shteti i Shqipërisë eshtrat e kolonel Ahmet Krasniqit dhe Qazim Jakupit, të cilët do...

Drejtpërdrejt nga mbledhja e Qeverisë

Kryeministri Ramush Haradinaj merr pjesë në mbledhjen e Qeverisë së Republikës së Kosovës. Mbledhja...

Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test