Na ndiqni
Aktuale
Video

Drejtpërdrejt nga Kryesia e Kuvendit

Sot me fillim nga ora 11:00 kryetarët e grupeve parlamentare, do të mblidhen në Kryesinë e Kuvendit. Rend...

Raportimi i inspektorit të AKI-së para Komisionit parlamentar (Drejtpërdrejt)

Komisioni për Mbikëqyrjen e Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë mban mbledhje sot. Në këtë...

Debat për korrigjimi i kufirit ndërmjet Kosovës dhe Serbisë (Drejtpërdrejt)

Instituti Demokratik i Kosovës organizon tryezën “Çfarë do të thotë korrigjimi i kufirit ndërmjet...

Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test